Copyright Wszelkie prawa zastrzeżone. Żaneta Branch

Baśniowo, czyli The Grounds Of Alexandria

15/03/2019

W Sydney nie brakuje fantastycznych kafejek i restauracji, ale „The Grounds of Alexandria” to prawdziwa perełka, to baśniowa przestrzeń pełna zakamarków i urokliwych alejek, znakomitej kawy i organicznego jedzenia.

 

The Grounds of Alexandria to zdecydowanie jedno z najlepiej wystylizowanych miejsc w Sydney. Jest to kompleks kilku restauracji i kafejek, ale nie tylko. Na jego terenie znajduje się również palarnia kawy, ogród z owocami, ziołami i warzywami wykorzystywanymi w serwowanych tu daniach, piekarnia, mini farma ze świniami i kurami oraz kwiaciarnia. W weekendy możemy dodatkowo natknąć się na stoiska z organicznymi produktami.

 

Miejsce to znajduje się w sercu przemysłowej dzielnicy Alexandria. Wejście na jej teren prosto z ulicy wypełnionej wielkimi halami przemysłowymi jeszcze bardziej potęguje wrażenie wkroczenia niemalże do innego świata.

 

Swoją drogą The Grounds to miejsce dbające o środowisko. Widać to na pierwszy rzut oka w wystroju i wyposażeniu obfitującym w elementy drewniane i metalowe. Widać to również w szczegółach, w papierowych słomkach, metalowych doniczkach i kwiatach zawijanych w papier.

 

Wjazd na parking znajduje się od strony Bourke Rd. Jeżeli zamierzacie złapać pociąg to spacer ze stacji Green Square zajmie Wam 12 minut, a ze stacji St Peters 20 minut.

 

 

 

 

Adres:
The Grounds of Alexandria
7a/2 Huntley Street, Alexandria, New South Wales
Tel: (02) 9699 2225
thegrounds.com.au

 

 

Udostępnij na Facebooku
Podziel się na Twitterze
Please reload

Dlaczego Uluru nie jest dla każdego?

24/09/2019

Glow Worm Tunnel czyli niecodzienna przygoda 180km od Sydney

27/04/2019

Baśniowo, czyli The Grounds Of Alexandria

15/03/2019

1/10
Please reload

Może ci się spodobać również: